| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cu hack si ajungi imediat cu GM
Dar am GM[Game Master]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea un cont cu un caracter de lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal as dori ajutorul mi s-a spart contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii GM trebuie sa dai capatul jocului, adica sa ai elv 99 odata ce ai facut lev 99 devi GM ...NU exista sa nu devi daca ai facut99 crede-ma eu sunt GM pe corvus dinregat galbeni. numele e RHOOT daca nu credeti uitati-va pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu as vrea sa stiu cum sa ajung in citeva luni gm cum sa procedez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ajungi gm trebuie sa te faci lv 90 ori pe server privat ori normal asa se face credeti-ma

| klaudiu27 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspha sa fii GM ai ogroaza de treaba sa faci, ca daca nu te scoate adminul de pe metin2, mai bine e sa ai lv98 decat 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi anonim dc faci misto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci lvl 99 si sa faci cerere

| alexutzu997 a răspuns:

1. Pt. a fi gm nu trebuie sa ai nu stiu ce lv poti avea lv 1 si dac ai peste 18 ani poti aveam gm!
2.Gm nu poti sti niciodata mai ales pe RO pentru. ca gm sunt atenti selectionati!
3.Trebuie obligatoriu peste 18 ani!
4.Trebe sa stabilesti o intalnire cu echipa, trebuie sa ai experienta de preferat sa joci chiar de cand s-a deshis sau acum nu cred ca conteazahappy
5. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani sa dai un test da sa fi gm trebuie anumite conditi intri pe joc foarte rar doar la event faci ceti zic superiori tai si in ultimul rand respecta regulile uni game master nu cere datele de logare ale unui pleyer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ajungi la lv 80 sau 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e cam greu de explicat si e si greu de ajuns GM ca trebuie sa omori intruna animale puternice si sa faci level sau mai simplu poti plati mii de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gm daca sti imi zici pls ce sa fac la metin2gx cand vreau sa intru tot imi scrie erosre la cont servre di ce ma poti sfatui ce sa fac te rog frumos daca vrei sa vorbesti cu mine uite id-meu raul_batista_cool te rog daca sti ma ajuti te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau contul inapoi sunt bytyboss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah lasati metin2 treceti le wow (cool)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu contacteazama pe light_man97.crysty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall.eu am 18 ani.si vreau sa fiu GM.big grin...va rog! ma puteti face GM daca se poate!? id:spy201026

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa faci lv99 si apoi esti GM crede-ma sunt expert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma intreb si eu cum se face la id si parola trebuie idu meu si parola mea sau sa fac una proprie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un GM si...nu prea ai sanse mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa eu tragi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare comenzile de GM se pot folosi doar daca esti GM? daca se pot folosi de la orice lev dati-mi si mie niste comenzi de GM aici ori la id vladutz_boss62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fac 100 de misiuni si pe urma sa devi flaudulent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti bun trebuie sa intelegi ...ca sa devi GM in metin2. ro trebuie sa ai lvl 99 si sa intri pe satul metinului sa vb cu toti de sunt pe forum sa te faca GM...