| Alextpuro a întrebat:

Cum pot ajunge GM la metin2 as dori sfaturile unui expert TPU

Răspuns Câştigător
| romanionu a răspuns:

Nu e nevoie de expert TPU pentru asta.
E simplu... ori iti faci propriul server ori te pui bine cu adminii de pe serverul respectiv, te implici in joc pozitiv astfel incat sa te cunoasca cam toata lumea si gata.

10 răspunsuri:
| Dumb0 a răspuns:

Iarta-ma "romanoiu", dar nu este adevarat ce spui decat faza cu propiul server da in rest nu este adevarat fiindca ca sa fi GM iti trebuie: sa ai 18 ani, si trebuie sa completezi un formular de inscriere si nu e asa simplu, apoi vei primi un e-mail daca esti acceptat sau nu. Daca esti acceptat nu trebuie sa te dai mare cu ce ai si ce poti trebuie sa pastrezi jocul "curat" cum s-ar spune adica sa ii ajuti pe ceilalti, sa dai ban celor care au hack si sa ai un limbaj decent.winking

| Alextpuro explică:

Ms ti-am dat o fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pierdut un cont de 30 imi dai unu de 35?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce lvl te poti face GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis fb "dumboo" ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni zic ca trebuie sa ai lvl 99 sa fi GM... prostii dumboo are cel mai mare dreptate Respect dumbooooooo happybig grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai ai mult sa fi GM deci nu stiu nici eu nimic scuzatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie arme bune a sa omori de lvv mai mare asculta si incearca

| GaBrIeL_6760 a răspuns:

Ca sa ajungi gm trebuie sa ai experenta in metin2 si sa te dai bine pe langa gm si nu trebuie sa completezi nici un formular, bine inteles daca nu te referi la metin2 ro acolo nu-s, dar pe alte servere de metin2 servar privat nu trebuie sa completezi nimic ca doar nu esti la politie, ascultama bine ca am fost [Gm] [SGM] de 4 ori!