| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
| onikangel a răspuns:

Pai scrii pe google apoi ili descarci iti faci un cont pe site acolo intri unde ai salvat jocul si il deschizi te loghezi iti verifici mailul si comfirmi pe linkul ala apoi te loghezi si joci si daca nu sti te uiti la instructiuni daca tu ai.

| tirel a răspuns:

Poti sa ajungi foarte usor GM.Dar risti sa fii prins de echipa jocului. Exista un hack de exp si te ajuta sa fii lv maxim. Daca vrei, scrie pe google Heck exp metin2 dowloand free si il descarci.E usor de folosit. Mult Noroc!

| Robi2121 a răspuns:

Cine ma ajuta sa devin si eu GM.id meu meu de mes este raw_v_smackdown

| Dany975 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu devii un obsedat de metin2ro si sa lasi GM-ul in pace pentru ca o sa fie naspa iti zic eu pentru ca o sa fi ocupat zilinic

| GicaBastanuCartierelor a răspuns:

Va zic eu mah
In primul rand trebuie sa ai cel putin 18 ani.
Trebuie sa fi expert
Si sa trimiti o cere de pe forumu de pe metin2
Trebuie sa completei cate chesti ( numele complet, munca, adresa, data nasteri, cateva informatii despre studii etc)
Ptr mai multe informatii id mess : alex_legacy_rko

| biboO a răspuns:

Nu este atat de waw sa fii gm eu am fost si devine chiar plictisitor sa stai cu totii playerii in jur sa nu poti sa te misti sa am ecranul plin de mesaje si cereri gen gm vreau nu stiu ce gm nu stiu ce pai sa iti spun povestea mea cum am ajuns gmlaughing e lunga sper ca aveti timp pai a inceput pe un metin privat nu mai stiu numele aveam lvl 88 si imi placea sa cresc playeri mai mici si intr-o zi am crescut un baiat care era gm pe alt server mie nu mi-a zis nimic nici nu stiam ca e gm apoi am devenit amici lalala si mi-a facut cadow de ziua mea un cont de gm pe sv luibig grin si m-a invatat o groaza parerea mea e ca trebuie sa ai si macar o relatie de prietenie sau macar sa vorbesti cu cineva care se pricepe (gm, ga.) gen sa ai relatii cum se zice popular bafta:* eh nu am scris eu nici gramatical si nu stiu cat de corect sper sa intelegetilaughing

| Usertpu000 a răspuns:

Sall as vrea sa-mi de gm metin2 pentru ca is experimerimentat am 15 ani si playeri care joaca chiar daca au lv99 nu ajung SGM sau gm pentru ca gm are o functie de a ingriji metin2 nu de a face ce vrea orce copil, gm e platit sa aiba grija de playeri si de joc daca nu-i responsabil ii ia functia de gm si ia si banlaughing

| raducudinescu a răspuns:

Tre sa ai 18 ani si sa vorbesti fluent engleza sau romana si trebuie sa complectezi o fisa

| nastika11 a răspuns:

E departe nu poti ajunge

| MinG a răspuns:

Ba ca sa devii gm, iti faci server tau privat ia lectii de pe youtube cum sa faci altfel nu poti deveni pe metin2 ro gm trebuie sa ai experienta, o anumita varsta si sa fii inteligent big grin

| Moke a răspuns:

Poti deveni gm doar daca esti angajat la jocul metin 2

| razvanmario a răspuns:

Sal! mai bine ia-ti gandul ca nu ai cum, fa-ti serveru tau de metin si fa ce vrei pe elwinking da add la id rzv_yo_the_best si poate te ajutwinking

| paulgabriel99 a răspuns:

Ala cu raspuns anonim deasupra raspunsului lui razvanmario,, NU exista lvl 100".

| alexzandru2002 a răspuns:

Fratilor,trebuie sa scrii pe google www.hackmetin2timpentruexperienta.com si downloadeyi asa m-am fc eu GM in 1 zi! Fa asa si o sa veyi ce tare o sa fie.Doar cu Hak poti deveni Gm sau sa te cresti foarte mult! Mai bine cu Hack! Bafta!*

| TiruFlorin a răspuns:

Casa devi gm trebuie sa ai lv 99

| GabyBlondu19 a răspuns:

Trebuie sa faceti lv 100 casa fiti gm

| r3b3lion a răspuns:

Pustiu ca sa devii GM ai nevoie de level 99 sa faci cerere sa stii cel putin 5 coduri si ai nevoie de noroc ca la cati gm sunt ai nevoi la toti votu daca unul voteaza contra atunci nu mai devi.Eu sunt am avut noroc.Iti urez si tie noroc sa devi GM

| Smecherashu a răspuns:

Te cresti lv 99 (dar intai iti face arma,armura, scutu, etc bune ca sa te poti creste)

| adryan99 a răspuns:

Trebuie sa ai nivel 99 si dupa aceia vei fi gidat de metin sau mess(mess prin mail)

| danyd2 a răspuns:

Ce lvl 100 ca sa fi gm laughing trebuie sa intri pe forum dai pe selecti pentru GA Gm si trebuie sa completezi un formular ai instructiuni... in 2 saptamani o sa primesti un mail unde o sa ai numele si parola si daca ai castigat bla bla bla si cam asta e tot fundita?

| alex_9142 a răspuns:

Mai copile daca vr poti sa faci metinu tau sa sa nu-ti dea alti batai de cap sau daca nu trimite o cerere si trebuie sa trimiti ceva parai prin telefon si nu-ti trebuie 18 ani sau lv 100 sau mai stiu eu ce
si daca faci metinu tau sa nul faci prin hammaci ca nimeni no sa se joace

| cristinelsandu20 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa ajung pe mt2 dinamik dar aam numai lvl 21

| nightmare_7369 a răspuns:

Mah si eu caut sa fiu Game Masters dar nu pot trebuie sa intru pe privat si nu stiu cum

| gbardahan a răspuns:

Incearca alt metin cum ar fi mondial, singapore tunder

| f3rm3katorul a răspuns:

Cn stie cum se face server privat Sa-mi spuna plz

| danyx_3875 a răspuns:

Sall ca sa devii gm trebu sa-ti faci un server de metin2 eu mi-am facut deja dac vrei sa te ajut adauga skype mamaligadanu1 tongue

| BlackAngel28_4341 a răspuns:

Ca sa fii gm trebuie sa ai mai intai 18 ani

| deian1997 a răspuns:

Buna.Nu sstiu cum poti ajunge gm dar te sfatuiesc sa renunti si sa te apuci de alt server sau alt joc incearca alt joc. Metin2 este un joc mmorpg. Daca te uiti pe net afli ca metin2 nu este cel mai bun, iar wow dureaza mult pentru al descarca.

| TudoriKKa a răspuns:

Daca vrei sa ajungi GM trebuie sa ai lvl maxim si sa ai o breasla sau eventual un nume recunoscut de majoritatea jucatorilor de pe server! BAFTAwinking (eu inca incerc)hee hee