| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor jucati empirement2.eu e cel mai mkisto metin care poate exista pe ro sau uk va zic sigur ca in vreo 8 10 ani il terminati da asta il terminati intr-un an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie sa faca server privat sa-mi dea add la idul yonescu_mihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
am tu ce lv ai in metin? si imi dai contul tau
pliz ca ma enerveaza unu pliz am 30 de ani ai ingrederen mine da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florian2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce butii sunteti toti ca sa devii GM sau GA la metin2 ro trebuie sa dai o suma de bani si sa va spun GM nu se refera la a avea lvl 99 armura king si altele se refera la a verifica jocul ca totul sa mearga bine ca playerii sa nu foloseasca hack sau alte chesti a ajuta playeri cand sunt blocati intr-o anumita camera. Cat despre un server privat poti sa devii GM/GA dar trebuie sa donezii o suma de bani sau sa te puna seful serverului. Daca ti-ai facut tu server ai un program cu care devii GM/GA. Am experienta GM dar nu pe serverul de metin2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca s aajung gm iti trebuie sa ai lv 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa fi de lv 99 ca sa fi gm sunt gm daca mai vreti informati vbcu prietenul meu idul lui este jetix valy sau daca vreti vb cu fratele sau mai mare valentaizar este lv 99 lametin 2 ro idul lui valentaizar este valentaizarstone! pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa uicizi toti bossi din metin din toate tinuturile!
asculta sfatul meu sunt gm pe sagitta!

| Robi2121 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog conctacteazama pe id meu de mess raw_v_smackdown

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa incerc s devin un Gm pe metin2.ro!
e un joc superrr tare si joc pe el de 2 ani!
va rog frumos ajutati-ma si pe mine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami id tau si parola ta sa vezi ca maine esti GM eu mis GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai un nija poate fi gm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu e aiurea am fost si eu da am renuyntat si acu am vb iar cu ei //

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa devin gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yol cunosc pe [GM]Anini si stiu cum sa facut GM ca mie mi-a zis sa-l fac care vrea detalii: manuel_shefu_vostru: id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te faci lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte greu sa fii gm deoarece mai intai trebuie sa ai lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe forum si inscriete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GM vreau si eu plizzz un rib de +6 si 200k te rog.ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami am 30 de ani si til fac lvl 56 ca sunt lvl 96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu se poate sa scrii ca ai peste 18 ani si dai ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lvl99 ajungi gm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa ma contactati pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat nu trebuie sa ai 18 si pentru deveni GM trebuie saty faci propriu servar si devi GM eu as GM pe empiremt2.eu mi-am creat propri servar dar e tare greu daca vreti sa deveniti GM venitipe empiremt2.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAI EU VREAU SA VB CU GM pentru ca unu mia saprt contul si mia luat to ce aveam acolo era cam in jur de 30kk unu cu ID : silviu_catalin2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cel mai bun dupa server nu am injurat nici cand altii au facut ks sau cand au bagat licori rosii la dueluri am doar lvl 37 si cineva mi-a furat contu.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa scrieti cum pot sa joc metin2? bine ca nu merge la mine! sa facut? DACA SUNATI FOLOSITI NUMELE FLORIY_007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii gm in primul rand lvl 99 al doilea rand trebuie sa bati 4 gm in duel deodata fara sa incarci al 3'lea rand trebuie sa ai 18 ani si trebuie sa treci un tesc gen mate dat de ei succes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha eu am propriu meu server privat muhahahaha! si dau si gm nu las id sa nu ma cautatirolling on the floor)))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nanuka
razboinika