| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi GM trebuie sa faci lvl mxim(120) si atunci o sa-ti apara o chestie pe care te intreaba daca vrei sa fi GM

| GabyBlondu19 a răspuns:

Trebuie sa faceti lv 100 casa fiti gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nativ un cont de 76 id :hertoman pwa:ylasculia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mane faty un servar privat al tau si vei fi gm contacteazama id:baiat_sukar43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CRESTI Mult Si Bn & te faci 99, altii asa au facuttongue:p:p:p:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebui sa faci lvl 95-99big grin... lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cum imi pot face si eu serverul meu privat? Carestie sa imi de-a add la id : adi_by_mafia ...MC ANTICIPAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cun pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie acolo la chat asa /level 99 cu tot cu bara aia inainte

| AlexAleex a răspuns:

E departe nu poti ajunge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe private te faci imiediat gm cum sunt euwinkingtrebuie ca GA sa iti aprobeze o cerere daca o aprobeaza iti trimite codurile si o sa deveniti Gm ok?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manilor pls eu pot sa devin GM nu-s rau arunc des iteme pe jos si nu-mi place sa sparg conturi ca alti se chinuesc si vine 1 care e noob si lle sparge contul el nusi da seama ce poate copilu ala are 10 ani sai 12 sau etc si joaca la ceva retele de internet si saracu e vai de el nare nimic bani de mancare stiiu eu unu care joaca asa da voi nu va dati seama de 1 lucru cand i spargi la cineva cont saracu nare ce face el a jucat atata tinp sa-si faca itemile +9 sau +6 si cand i lau saprt copilu se supara si nu mai are mila de nimeni dar manilor e 1 SmEnARU CARE ae conturi mari pe uk si tot i trbe iteme de la alti dar mai bine jucati sv pr ca de vil sparge intr-o zi le faci napoi aveti grija de conturile voastre si sunt mai multi prosti ce se dau gm dar gm daca vrea saTI puna iteeme pe cont iTI PUNE doar el stie toate conturile asa ca' daca va cere cineva id si parola injurati ca nu-s GM iiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai 18 ani
si nici lvl 100
si nici toate lucrulrile +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.cumpara cont de gm
2.joaca foarte mult timp
3.tre sa ai pe un expert care sa stie unde sa cresti
eu nu sunt eu am avut lv 24 si 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Za joci in fiecare zi si sati placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, cineva a vrut sa facem schimb de conturi, eu eam dat alt cont tot de al meu si deodata mi-a schimbatcineva patola de pe alt cont de lvl 46, cum imi pot recapata contul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muie_|_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont pe ro lvl 88 cu tot+9 are king silunara si 893. 645. 362yang astept ofert in bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GM e departe nu poti sa ajungi la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci lv 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa devi GM an 14 ani. si apropo in cat timp faci lv 100 fara hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trabue sa vb cu gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa poti deveni gm trebuie sa obti experienta la greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa treci prin cateva etame ti sa mai spos ca u sa devi gm la metiwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda majoritatea raspunsurilor sunt de la n00bi rolling on the floor