| mastermage1 a întrebat:

Cum pot sa ajung gm la metin2 as dori sfatul unui expert

Răspuns Câştigător
| Lixu_8075 a răspuns:

Am auzit numarii porccarii pana acum...
fii atent iti voi spune exact ce trebuie sa faci chiar si fara euro.
1. Dai klik pe shop item( cel cu euro) dai pe inelul de crestere de 5 ori siti va aparea in inventar pentru 30 days
2. Asta trebuie sa faci in fiecare luna iti trebuie min o lune si max trei ca sa ajungi dar poti si in prima luna daca te duci in V2 si aduni yang
Dupa e ai bani multi dai 3-4kk ca sa te faca unul de la 40 pana la 60-70
Apoi e simplu de la lvl 65 te duci in padurea rosie cu un buffer si stai la copaci in 5 min faci un lvl acolo
ai nev de mult red si de inel de krestere(obligatoriu) Funda?

418 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa dai 200kk casa poti ajunge GM sa dai bani astia la un GM face un cod si gataesti GM ai inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac sa recuperez tot ce au furat de pe caracter?

| pok123 a răspuns:

Cum ma fac GM

| allexx22 a răspuns:

Bine sunt alex id alex_grecu201 am 19 ani si ma joc metin de 3 ani sunt gm ce intrebare puneti si voi cu pot deveni gm crezi cai as de usor sa devi gm sunt multe de facut habar n-aveti ce inseamna gm vo credeti ca o sa va spuna cineva sfatu va daui adresa cu sa deveniti gm dar co singura conditi nu dau la toti noob ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muiestule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai ca sa devii gm trebuie sa ai lvl 99 dar ca le este frica sa nu ajunga alt cineva da ban asta am patit-osi eu ca a loat ban pe 2 conturi unu de 76 si unud de 30 pe care aveam toate itemele +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor voi credeti ca e asa de usor sa devi GM. adica gata ai facut lv 99 fama GM loativa gandul de a deveni GMlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e codul la sa te faci gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nul poti vedea pe GM numai dacal contactezi pe mess
iar ieu am ID-ul lui de mes dacal vrei intreaba-ma si scrie intrebare pentru catalin2
ID-ul lui de mess este fotbalistul_no1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba prostul tr sa cumperi contul si sa dai bani pe net inteligentule copii din ziua de azi nai ce sa le faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lv 76 tot +9 si tot nu stiu cum sa fiu gm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care a zis ca e king metin2 sa bage id modestul_ionut am o problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca esti atent la joc sau esti concentrat la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff ca sa ajungi GM trebuie sa stii 3 lucruri : -
-
E hai chiar credeati ca sa va spun? ar fi prea usor... oricum mie mi-a luat 1 an si ceva sa invat (nu va spun ce ca dupa aia iar ar fi prea usor) iar cat despre acel test este adevarat...

+ GM-ul nu da iteme fratilor.cine a zis asta e ori prost ori nestiutor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pls imi poti da conturi de gm?
oricare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum sa fac metin2 propriu sa dea add la id : original.style10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ma numesc cosmin dati-mi si mie plss coduri legale adica sa le scrii an consola la metin2tim plss bagati idmeu daca aveti plss dati-mi si mie id:cosmin_metinlv99 la revedere

| hahhas a răspuns:

Si eu as vrea sa devin gm am experienta dar m-am plicti de server astea sa fiu gm vreau unul nou stiu toate comenzile tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa-ti propriul sv de mtn 2 si vei vedea cum e sa fi GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa treci printre niste etape grele rau si sa vi cunoscut de echipa ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ajungi gm la lvl 99 sau daca poti sal invingi pe sefu metinului te face gm de la lvl 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate iti dau eu un cont de GM ca eu nu mai joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum fac server de metin2 sa bage id denis_pericol78 va rog frumos :X

| BlackAngel28_4341 a răspuns:

Ca sa fii gm trebuie sa ai mai intai 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmm... ca sa deviii GM trebuie sa fii cunoscut de catre toti si a fi cunoscut trebuie sai faci pe toti la dueluri si sa ai toate itemele +9 dar si sa treci prin niste incercari grele(eu sunt lv 83 razboinic corporal P la toate magiile)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajung am lv maxim pentru metinu ala 127 plizz zi-mi si mie:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceri la GM sa te deie GM adica sa te aprobe