| HaMaCenTER a întrebat:

CUm pot sa bag nitro la gta vice city? se poate sa-mi dati un site de unde il pot downloada plzzz!

Răspuns Câştigător
| sandel96 a răspuns:

SALUT...NU cred ca poti baga nitro dar este un gta vice city underground cu viata si bani nelimitati numai la ala poti baga din cate stiu de capslock parca bafta.

5 răspunsuri:
| Colgate a răspuns:

Salut! Ai auzit de coduri Gta City?
http://www.giz.ro/jocuri-pc/coduri-grand-theft-auto-vice-city-2421/ aici le ai pe tote inclusiv nitro!
Bafta!(Codurilele pui asa simplu le scrii in timp ce faci pauza;) )

| Jupanu_David_1999 a răspuns (pentru Colgate):

MS

| Mario-Gabriel_Boengiu_1996 a răspuns (pentru Colgate):

Nu e niciun cod de nitro pe pagina aia eu n-am vazut daca ai vazut tu spune-mi

| Boss_Leo_Baiat_Finutz_1993 a răspuns:

Mai mi se pare ca nu poti sa bagi nitro ca gta vice city are parolele din gta Romania 2

| Balan_Madalin_1995 a răspuns:

Cum se dow gta vice city raspundeti daca stiti