| andrcatalin a întrebat:

Cum pot sa creez un javascript?

Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Pai.sti HTML la perfectie? Javascript se aplica in codul HTML.
Scrii
si apoi continui cu diferite coduri javascript.depinde ce vrei sa faci...Dar dupa exprimarea ta, " sa creezi un javascript" banuiesc ca iti va fi destul de greu. Daca vrei detalii, astept un mesaj privat de la tine. bafta

1 răspuns:
| Purec a răspuns:

Script type="text/javascript"

Scrii asta intre semnele astea Nasol ca nu merge sa scriu aici exact codurile. Te astept pe privat. Se pare ca aici am scris degeaba happy