| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa creez o pagina web si in una din pagini am mai multe poze mici si cand dau click pe ele vreau sa se deschida in aceeasi pagina pozele dar in marime mai mare... Ma poate ajuta cineva? un cod HTML, Javascript sau CSS? Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| flyer90 a răspuns:

Nu pot sa iti dau exact codul, mai bine intelegi tu ce e de facut ca sa iasa cum trebuie. Uite aici un plugin jquery care e usor de folosit: http://fancybox.net/
Are exemple si tot ce trebuie

| TomaKa1900 a răspuns:

Eu mi-am facut un site pe webs.com, e si hostat si usor de facut, succes

| ady1488 a răspuns (pentru TomaKa1900):

Multumesc, dar eu mi l-am creat singur si vreau sa il termin TOT singur happy