| ciordel a întrebat:

Cum pot să cumpăr cod pentru GOOGLE PLAY prin paysafe? Sau alt mod de a baga bani in google play?

2 răspunsuri:
| Iulyan_Adrian_1998 a răspuns:

Se pote dar nu stiu sa iti explic stiu cum se face cel mai bine e cu un card de debit poti sa iti faci unu de la banca transilvania e gratis si e mult mai sigur zic eu

| Fcsb_Iulian_1997 a răspuns:

Pentru Google play ai numai optiunea de a adauga un card de credit sau de debit. Nu prea poti sa adaugi bani prin alt mod de plata. Sorry bro, am incercat si eu laughing