| ALEXTOPOLOVENI a întrebat:

Pot baga jocuri pe Nexus 7 de pe calculator? Adica gen gta 3 sa nu il mai cumpar din Google play. sa-l iau direct din pc, fara bani happy

Răspuns Câştigător
| Ubiix_Cureliuc_1996 a răspuns:

Nu prea gasesti freehappy si eu am nexus7 si mi-am bagat gta3 de pe calulator...si multe alte jocuri dar faine si free cam nu prea...:d

2 răspunsuri:
| Ubiix_Cureliuc_1996 a răspuns:

Da poti baga jocuri de oriunde. Ai multe jocuri gratuite pe googleplay

| ALEXTOPOLOVENI explică (pentru Ubiix_Cureliuc_1996):

Da. Sunt multe. Jocuri. Dar cele bune costa bani, iar eu le vreau free tongue

| Ubiix_Cureliuc_1996 a răspuns (pentru ALEXTOPOLOVENI):

Nu prea gasesti freehappy si eu am nexus7 si mi-am bagat gta3 de pe calulator...si multe alte jocuri dar faine si free cam nu prea...:d