| Stef98 a întrebat:

Cum pot sa dezinstalex internet explorer? daca nu il gasesc in lista ""Unistall a program"' ajutati-ma VA ROG DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| RGD a răspuns:

Pai nu poti sa il dezinstalezi pentru ca e browserul de la windows si nu te lasa. iti dau un exemplu daca dezinstalezi ( tu sa zicem ca ai opera ) opera si tu ai dezinstalat internet explorer ce faci? concluzie nu il poti dezinstala

2 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

S-ar putea ca tu sa nu-l ai instalat acolo, vezi si prin alte foldere.winking

| XtReMee a răspuns:

Intra un control panel in add or remove programs shil gasesti acolo si dai unistall