| papy_2820 a întrebat:

Sal tpu..Am si eu o intrebare am instalat un joc,si acum vreau sa-l dezinstalez, problema este ca nu imi apare unistall in folder si nici nu e in lista de la remove program, nici in start-program.

2 răspunsuri:
| kiddoeraxus a răspuns:

Descarca CCleaner, il instalezi, il deschizi, dai la unelte>dezinstaleaza (prima optiune). Daca iti apare in lista lui inseamna ca merge dezinstalat si o vei face din meniul din dreapta. Daca nu-ti apare, nu merge sau nu este nevoie de dezinstalare si il poti sterge fara probleme. Vezi ca CCleaner are si limba romana, cauta limba romana cand instalezi programul.

| Daktary a răspuns:

Te duci unde este instalat jocul dai click pe numele folderului si apesi pe Shift+Delete si o sa il stearga din calculator.