| SilviaX a întrebat:

Cum pot sa downloadez videoclipuri de pe Youtube? Apoi sa le traduc in Movie Maker?

RASPUNS BUN=FUNDA!

6 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Nu trebuie sa downloadezi nimic :P
http://www.ixconverter.net/
Face aceiasi treba dar pe browser..Cat despre partea cu MM..mai bine incearca Sony Vegas ( le faci la 720/1080 ) si are si ..sa le zic functii mai bune si efecte..MM e mai basic asa :))...

| SilviaX explică (pentru WyndFTW):

Stiu asta, dar din pacate am mai incercat sa downloadez SV dar ori merge greu, si nu stiu sa il folosesc...si nici nu mai stiu vreun site de unde pot sa il downloadez.

| WyndFTW a răspuns (pentru SilviaX):

laughing Site? TPB.

| SilviaX explică (pentru WyndFTW):

Ce trebuie sa bifez MP3 (Standard) MP3 (High) [?] FLV 3GP (176x144) 3GP (240p) [?] MP4 AVI (DivX) ca sa mearga in movie maker?

| WyndFTW a răspuns (pentru SilviaX):

MP4 = video; 3gp eu il folosesc casa iau videouri si sa le bag pe telefon..mp3..cred ca sti pentru cei nu? deci..mp4

| Blake005 a răspuns:

Pentru a descarca videoclipuri de pe Youtube ai nevoie de un program care se numeste YTD VIDEO DOWLANDER.