| MiculAjutor a întrebat:

Cum pot sa fac bani pe metin2 ro mentionez ca am lvl 31 si sunt razboinic pe mental.

2 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Farmand map2, minerind intrare in templu...

| Gh0stRaider a răspuns:

Frate, tu poti farma map2. Ce inseamna? Cauti metine, le spargi, Vinzi tot CE NU ITI TREBUIE, Cand iti pica carti petru tine le citesti, vinzi pietre +0+1+2 metionez ca astea sunt foarte cautate pentru finisaje.Mai mult de nivel 35 sa nu treci fiindca nu vei avea DROP.Ce inseamna drop? nu iti va mai pica nimic daca treci de 35.Cauta o breasla, si cand faci 2-3 buline apesi ALT+G si scrie acolo doneaza si pui 9999999.Cam atat big grin Funda?