| Hata14 a întrebat:

Cum pot sa fac hostpot de pe un telefon cu internetul de la la un pc? am windows 7 si vreau sa conectez un telefon cu cablu de date la el, in asa fel incat sa pot face hostpot cu internetul de pe pc

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca spui ce sistem de operare are telefonul tau si la ce Windows vrei sa-l conectezi, poate gasim o solutie concreta.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Vezi daca asta te ajuta:
https://www.youtube.com/watch?v=prFDSRS3IU0

| Hata14 explică (pentru dannyel86):

Motoda probabil era buna candva, dar acum in cazul meu nu a mers, mersi totusi pentru timpul acordat!

| Hata14 explică (pentru dannyel86):

Deci, vreau sa conectez un Orange yomi(Android 4.2.2) la windows 7 ca sa folosesc telefonul acesta drept router pentru alte dispozitive, am reusit sa il conectez, dar nu am reusit sa fac in asa fel incat sa si trimite internet

| dannyel86 a răspuns (pentru Hata14):

Daca spui ce sistem de operare are telefonul tau si la ce Windows vrei sa-l conectezi, poate gasim o solutie concreta.