| morteni a întrebat:

Buna am un telefon Allview s4 si nu stiu sa-l conectez la laptop prin cablu de date am windows 7

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Poate ai nevoie de driver pentru al il "vedea" pc-ul. Insa daca ai card de memorie pe el ar trebui sa il recunoasca. Cauta la setarile telefonului. Ar trebui sa fie ceva cu referire la conectarea la pc. Mult noroc.

| Robert_Marinel_Tudorache_1984 a răspuns:

NU e de la windosu depinde unde bagi cablul de date de obicei este langa locul unde bagat cablul d eincarcare sau langa cd/dvd