| rap4us a întrebat:

Cum pot sa fac rost de Wooz la WoozWorld? Vreau si eu Wooz pentru ca ma oftica toata lumea ca are haine misto si scumpe. Spuneti-mi orice solutie in afara de cumpararea unui manechin ca nu stiu de unde sa-mi iau si am auzit ca costa Wooz... FUNDA!

4 răspunsuri:
| CoolGirlMary a răspuns:

Buna! Poti face rost de Wooz prin plata cu cardul! Dar nu trebuie sa iti cumperi Wooz... Dupa 100 zile de joc vei primi 100 Wooz si 1 luna de VIP! Bafta si pupici!

| AlexStar1 a răspuns:

Eu am castigat 500 de wooz la roata

| SunnySmile a răspuns (pentru AlexStar1):

Poti intra pe urmatoarea adresa:http://ch3at.com/woozcheat/!
Si sa stiti ca am o rpietena care joaca de un an woozworld, dar nu a primit! :(

| SunnySmile a răspuns:

Http://ch3at.com/woozcheat/ intra pe aceasta adresa! si sa stiti ca o prietena joaca de 1 an si nu a primit 100 wooz si 1 luna vip!