| Sandry a întrebat:

Cum pot sa fac un manechin in woozworld si un shop potz luxury? Dar cum fac rost de Wooz fara sa platesc cu cardul?
Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| SsEcRetDOLL a răspuns:

Ca sa faci un manechin trabuie sa aduni toate Mya Bags! Shop Podz Luxury, doar daca-l cumperi, nu te pot ajuta aici :I. Wooz: Next Top Model, Games, Vanzari, Trade! (sper ca te-am ajutat xD)

1 răspuns:
| denyssaz a răspuns:

Ca sa castigi un manechin trebuie sa faci "trade "... zici ca dai o peruca sau niste pantofi ( zici si ce fel de pantofi ) pentru un manechin (in limba engleza) Si cine vrea pantofii pe care ii dai vine la tine si face trade ( si asa primesti manechinul )