| Ginny a întrebat:

Cum pot sa finalizez instalarea la Sims 2? L-am instalat, dar trebuie sa copiez aplicatia sims2. exe DIN TSbin si nu stiu unde trebuie sa pun copia.

Răspuns Câştigător
| djandry a răspuns:

Intri in program files/electronic arts sau ea games ceva de gen sau unde au instalat jocul.se poate alege sa fie si pe alta partitie asta daca nu ai loc in C:...si cum ai intrat in folderul sims 2 cauta daca nu in imediat primul folder sau in celelalte un fisier cu acelasi nume. sigur te vei descurca. eu am sims 3 e putin diferit. mi-aplacut f mult si 2. am avut toata seria :X:X:X

1 răspuns:
| Ginny explică:

Am gasit, dar e un JPG, adica o amarata de sigla. altceva?