| anonim_4396 a întrebat:

Pe toate site-urile pe care intru(YouTube, Libertatea, Cool Tv online[da, si asta!], chiar si SunPhoto)nu merg.Cu orice browser folosesc. Zice ca trebuie sa-mi instalez nu-stiu-ce Flash(!). Eu mi-am instalat, iar atunci cand il instalez imi apare sa-mi inchid browser-ul de net.Eu il inchid, finalizez instalarea si cand dau sa intru iar pe YouTube de ex., trebuie' s-o iau de la inceput. IH! Ce sa fac? App. sa stiti ca am computer vechi(Pentium 5 e adevarat), dar nu mai stiu ce sa fac! Funda, vot tot ce vreti!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Alea care ti se deschid tie sunt ferestre pop-up! INsatleaza un firewall de aici Zone Alarm http://www.zonealarm.com/security/en-us/trialpay-za-signup.htm si dupa aceea foloseste un utilitar de aici cu care faci curatenie prin registrii si HD http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/ vezi ca ai instructiuni acolo de lansare! BY!

2 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Flash se instaleaza pentru fiecare browser in parte, fiecare browser cu flash-ul lui.
Desigur, indiferent pe ce browser faci insalarea, in momentul instalarii toate browser-ele trebuie sa fie inchise. Dar daca n-ar fi fost inchise instalarea nu ar fi continuat, si cred ca asta stii deja.

| sNukki a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome si imi merge si am pc pentium 4 cu 512 MB RAMI procesor de 2. 4Ghz