| RoLucky a întrebat:

Cum pot sa imi schimb imaginea de fundal de la Google, stiu ca ar trebui sa imi apara undeva in stanga jos - Schimba fundalul- dar nu imi apare... ce as putea sa fac? [dau funda]

4 răspunsuri:
| zxcv1234 a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi tu merg doar la unele mozila,... se schimba automat in functie de anotimp sau luna.

| Lesu22 a răspuns:

Deci intri pe gooagal.ro si iti faci cont pe google si dupa aia dai la home si iti apare in stanga jos ceva de genu "schimbati imaginea de fundal" FUNDA!

| RoLucky explică:

Nu ma refer la logo-ul google pe care il schimba ei... ma refer la fundal. in loc de imaginea alba, sa pun o poza de-a mea

| RoLucky explică:

Am deja cont, sunt logat dar nu imi apare nicaieri "Schimba imaginea de fundal"