| Mσηιι a întrebat:

Hello, cum pot sa pun poza de fundal pe google? ( nu imi apare acolo jos in stanga "schimba imaginea." ) ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Crytek6 a răspuns:

S-a scos imaginea de fundal, nu mai poti pune... e nasol, dar or zis ca baga ceva nou pe google happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Crytek6):

Gresit.De pe 16 noiembrie se scot imaginile de fundal.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De pe 16 noiembrie se scot imaginile de fundal. Daca ai cont pe Google vezi in dreapta sus Conectati-va.

| Mσηιι explică (pentru darrio2007):

Am cont.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mσηιι):

Asa cum ti-am mai spus.Nu se mai pot pune imagini pe Google.

| onasis1961 a răspuns:

Dăi click pe Mă simt norocos! Şi alegi ce-ţi place.

| notsurewhoiam a răspuns:

Momentan se fac ceva modificari si nu se mai poate punehappy

| elysi a răspuns:

Chestia asta a fost dezactivata cam acum o luna...

| AndreiComan99 a răspuns:

Si acum poti:
https://chrome.google.com/......kfbpghnppa

ar trebui sa-ti apara o tema. daca vrei o poti alege pe aceea dar daca nu dai pe x si in stanga sunt mai multe categorii.de aici te descurci si sper ca te-am ajutat