| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU! Ce mai face-ti? Am o intrebare legata de imaginea de fundal a googalului! Am vazut ca se poate schimba fundalul la google, adica din alb la o imagine de-a lui exemplu un peisaj, sau ceva cu pesti... nu stiu! mai multe. Oricum stie cineva cum pot sa o schimb? big grin fundita

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Da. Deci mai intai trebuie sa-ti faci cont pe Google Chrome: intri pe pagina de Google si in dreapta sus (pe banda neagra) ai Sign In. Intri acolo si in dreapta jos ai Don't have a Google Account? Create an account now. Intri acolo, te inregistrezi si apoi intri iar pe pagina de google si intri sus, unde scrie Sign In. In pagina nou aparuta acolo unde scrie Google Account completezi Email-ul si Password-ul cu care te-ai inregistrat. Apoi in pagina de google care-ti apare in dreapta jos scrie Change background image. Intri acolo si-ti alegi imaginea dorita.

Dar vezi ca imaginea se pastreaza cat timp esti logat pe Google Chrome.

6 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pentru asta trebuie sa-ti faci un cont google.Clic pe "schimbati imaginea de fundal" (jos dreapta),"creeati un cont...", e gratuit

| Lynna a răspuns:

Din cate stiu eu nu cred ca o poti schimba tu eu asa am auzit.

| yonutz1 a răspuns:

Da, trebuie sa iti faci un cont Google.

| Stappj a răspuns:

Poti urma instructiunile date de Roxett.
De asemenea poti adauga si fotografii din calculatorul/laptop-ul tau.
Succes!

| oORichard a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont pe gmail sau youtube.

| Oanaşiatăt a răspuns:

Uite aici. Si iti alegi de care vrei.:)
http://www.getpersonas.com/en-US/