| Alexandru_Giani_2002 a întrebat:

Cum pot sa joc League Of Legends cu playeri ca numai cu bti am jucat. De la ce level pot sa joc cu playeri?

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Ce tot vorbesti acolo? Poti juca cu playeri de la lvl 3, in niciun caz 10. O simpla cautare pe Google o sa iti dovedeasca am dreptate. Ai jucat macar LoL?

3 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Poti juca cu alti playeri de la nivelul 3.

| Alex_Spadafora_1992 a răspuns:

De la lvl 10 poti juca normal games, howling abys sau twisted tree line, iar dupa lvl 30 poti juca ranked mode.

| Alex_Spadafora_1992 a răspuns (pentru Ch0co):

Joc ranked din sezonu 1, sunt diamond 3 pe EuNe, asa era inainte, daca s-a schimbat asta este happy

| Ch0co a răspuns (pentru Alex_Spadafora_1992):

Ce tot vorbesti acolo? Poti juca cu playeri de la lvl 3, in niciun caz 10. O simpla cautare pe Google o sa iti dovedeasca am dreptate. Ai jucat macar LoL?