| GermanDianaAlexandra a întrebat:

Cum pot sa-mi activez contul in jocul Istaria? Am incercat, dar nu stiu de ce nu a mers. Poate nu am facut bine. Aveam lv mare si nu-mi pot pierde contul acum! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| tinutza1122 a răspuns:

Scz nu stiu dar am si eu o intrbeare... : Cum pot face cont (vreau sa fiu dragon)?
Si daca vreau sa fiu dragon trebuie sa iau cont in care scrie: 14 days (FREE). Adica numai pentru. 14 zile e gratis si dupa trebuie sa platesti?