| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Cum pot sa resetez un laptop cu windows7?(vreau sa nu mai am nimic pe laptop dar windowsul sa rămână)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu trebuie sa-l cumperi daca l-ai cumparat o data, il vei instala exact ca si prima oara! In schimb daca ti l-a instalat cineva pentru un pret atunci da, mai trebuie sa platesti o data!

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Vei reseta sistemul la un moment anterior! Fa asa, intri in: Panou de control--- Sistem si Securitate--- Securitate si intretinere--- Recuperare --- acolo ar trebui sa vezi: Deschidere Restaurare Sistem, clic, alegi cea mai veche varianta si OK! Restaurarea poate dura foarte mult, in functie de programele instalate pe pc-ul tau... Bafta!

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru lpavel):

Nu am nici o varianta

| Csander a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Ti s-a spus o varianta mai sus, dar dureaza mai mult decat o reinstalare a windows-ului.

| lpavel a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Atunci nu-ti ramane altceva de facut decat sa reinstalezi windows! Bafta!

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru lpavel):

Trebuie sa îl cumpăr iar?

| Csander a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nu, nu trevuie. Folosesti acelasi serial.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru lpavel):

Acum înțeles, mulțumesc!

| lpavel a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nu trebuie sa-l cumperi daca l-ai cumparat o data, il vei instala exact ca si prima oara! In schimb daca ti l-a instalat cineva pentru un pret atunci da, mai trebuie sa platesti o data!

| Csander a răspuns:

Instalezi Windowsul iar.