| NikyRoz a întrebat:

Cum pot sa rezolv erorile la jocuri

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Erorile din aplicatii pot avea mai multe cauze. Asigura-te ca sistemul tau e compatibil cu cerintele jocurilor respective. Daca indeplinesti conditiile si tot apari erori, fie ai nevoie de softuri suplimentare solicitate de aplicatii (directx, net framework sau dll.-uri - le gasesti pe net) sau poate chiar jocul are erori si atunci trebuie sa cauti o versiune curata, fara probleme.

7 răspunsuri:
| slenderica a răspuns:

Ceri sursele, scrii oleaca de cod si cam asta e.

| Rsd_Esra_1980 a răspuns:

Eu zic sa iti instalezi windows, sau daca il ai instalat, reinstaleaza-l.
FUNDA?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 1000 de erori care pot aprea, le analizezi pe fiecare in parte si vezi de unde provin

| NikyRoz explică:

Cam des imi da eroare stopped working ce sa fac?

| DumpyDuck a răspuns:

Buna.Mai intai, specifica ce eroare ai si la ce joc.Nu pot sa spun cum poti rezolva eroarea daca nu-mi dai informatii.

| DragosBosss97 a răspuns:

De cele mai multe ori errorile de la jocuri sunt cauzate din faptul ca nu e compatibil calculatorul tau cu cerintele jocului sau daca le joci pe net jocurile, trebuie sa faci update la cate ceva sau trebuie sa descarci anumite lucruri, de obicei daca joci jocuri pe net esti avertizat cu privire la update, p.s. o intrebare pe ask (http://ask.fm/DulceDragos);) :))

| ZuZu231 a răspuns:

Le inchizi lool happy