| radumstain a întrebat:

Ce program imi trebuie sa rezolv erorile de pe pc ca am ajuns la vreo 5000 (asa imi spune avgu) si cum il obtin gratis?

8 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Mai bine ai reinstala windowsul!

| Exio a răspuns:

AVG este anti-virus, el iti spune cati virusi ai.Cand ai primit notificare de la AVG scria ca ti-a dezinfectat fisierul?

Răspuns utilizator avertizat
| Exio a răspuns (pentru radumstain):

Ah..ma scuzi nu stiam ca AVG are asa ceva.Pentru eroari eu iti recomand Advanced System Care( Poti activa varianta Pro cu un serial de pe net ).Eu il folosesc de un an si sunt foarte multumit de el.

Răspuns utilizator avertizat
| Exio a răspuns (pentru radumstain):

Vezi sa corespunda versiunea si vezi ca trebuie sa ai inchisa conexiunea la internet cand pui serialul.

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns (pentru radumstain):

Folosește CCleaner