| deniszro66 a întrebat:

Cum pot sa scap de cronologie de pe facebook

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici
http://www.TPU.ro/......k-daca-ai/
Bafta!

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E valabil si pentru tine raspunsul meu big grin

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Merci, o sa tin minte, in caz ca o sa decid sa "socializez" pe facebook big grin ( atunci deocamdata nu le mai scriu ca nu se poate dezactiva doar dupa 30 Martie - cand o vor baga automat pe toate profilurile si o sa ma conving ca nu poate nimeni scapa de ea happy )

| neluL a răspuns (pentru evenso):

Se poate dezactiva si dupa 30 Martie! De fapt se ascunde Timeline cu acea extensie si nu mai este vizibila pe pagina de facebook, dar alti o vad (care nu au extensia instalata). Tu chiar vrei sa nu mai scape nimeni de ea? laughing

| evenso a răspuns (pentru neluL):

De ce nu as vrea? dar solutia ta e doar pe 1/2 e rezolvata, ar fi cortect din partea facebook-lui sa se dea aceasta optiune de a activ si a dezactiva.

| neluL a răspuns (pentru evenso):

Facebook nu vrea sa-ti ofere posibilitatea de a alege! si vrea ca toata lumea sa fie la fel...ca in comunism big grin (toti stam la bloc,toti mancam la cantina de cartier,toti ne imbracam la fel - in salopeta, facem baie la baia comunala, la ora 22.00 se lua curentul, program la TV doua ore (ce-i mult strica)! Asta urmarea si Impuscatu ) Facebook iti ofera totusi un timp de acomodare cu noua interfata de 4 luni. Ce mai vrei?! big grin
In 87 cand am fost in Germania, ma intrebau nemtii cu ce emitem la televizoarele noastre ca ei nu prind decat 2 ore din programele romanesti! Stii ce le-am spus? BRUIAJ, BRUIAJ la greu ->nu o sa prindeti niciodata programele noastre mai mult de cat va dam noi voie ->adica cu portia! big grin dar in realitate prindeau exact cat prindeam si noi ->de la 7-10 seara. laughing

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Mda, facebook-ul le usureaza persoanelor interesate sa afla cat mai multe despre cineva la o adica, uita spun sincer eu cred ca e o porcarie care are rostul de cenzura si urmari, ca atare fac pipi pe ea laughing ( sorry pentru exprimare )

| neluL a răspuns (pentru evenso):

.si eu big grin pe mine!

| wizopo2 a răspuns:

Am gasit raspunsul lui evenso la raspunsuri recente si mi-am dat seama din prima despre ce e vorba.

| Sekerim a răspuns:

Nu se poate scoate. Odata pusa acolo ramane.

| Alin_Telisca_1993 a răspuns:

Se poate sterge cu ajutorul lui Andrei si cu filmuletul lui postat pe youtube cu ajutorul unui programel.De aici puteti lua toate detaliile http://www.youtube.com/watch?v=NtbsyQt5nqY