| Andrei72 a întrebat:

Cum pot schimba nick-ul la counter strike din www.cs-bestial.com-player(am counter strike bestial) in alt nick deoarece stiti ca, daca incerti sa iti schimbi nick-ul iti pune tot www.cs-bestial.com-player... funda care imi raspunde!

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Acel counter strike are multe erori si asta este una dintre ele mai bine iti iei alt counter strike.

| louise a răspuns:

Pai dai la options in jos si iti apare acolo "www.cs-bastial.com-player" si pui acolo ce nick vrei de exemplu scrii" Multi-Kill" ( sau ce vrei tu ) si trebuie sa dai "aply" si apoi "OK" ptc daca dai decat ok nu se schimb :d. Funda? ( cea din dreapta "raspuns castigator" ) pls :o3

| AlxGoliatH a răspuns:

Doar adminul ti-l poate schimba.Scrie si tu vreau sa-mi schimb numele in X si ai sa vezi ca daca e on ti-l va schimba