| CoolDragonn a întrebat:

Eu joc cs bestial, si joc pe un singur server cu capcane(trebuie sa sari peste capcane). Eu imi caut un nume misto si am gasit unul dar vreau sa va dati cu parerea si voi. Nuemele este "Fatality // Jump the wal?"

Si daca stiti voi cum faci sa ramana mereu acelasi nume, ca la mine nu merge sa schimbi numele decat din consola, si cand ies de pe cs imi schimba numele WWW.Cs-BeStIaL.CoM player si vreau sa ramana mereu numele "Fataity // Jump the wall?" dar nu stiu cum sa il fac sa fie permanent.

Răspuns Câştigător
| razvan_1141 a răspuns:

Uite aici niste nume de cs: qLs; x, nIke*aN0niM, neXt

14 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Deci ca sa ramana nicku permanent trebuie sa iti schimbi numele in optiuni la multiplayer dar nu mereu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate stiu cum joci tar numele asta e de gay SORRY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama george si da trebuie sa fi admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba am si eu acceasi problema si ni stiu cum sa fac crying poate ai aflat uh ceva sa-mi spui pls big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca e bun numele da imi poti spune si mie ip-ul sau numele la server sa joc si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti bagi numele si cand esi te bagi pe un server si tot numele ala iti ramane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa scot cs-strike bestial?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea,,, nu se poate scrie pe goog download cs 1. 6 freaks gasesti acolo in 15 min il ai instalat... un link pe http://www.freakz.ro/download/cs16_v35_prot48_nonsteam_full.exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Getea vai siti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io stiu cum sa fac numele sa il ai mereu joc sc si caut sv cu capcane numele Gyonny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte najpa numele

| djmicu a răspuns:

Si eu tot aia fratilor nu doar cu numele mie mie mai tare de mouse la sensibilitate imi mere asa greu dati add daca ma puteti ajuta : adylici_adrian_ady mss

| AIAU a răspuns:

Iti dau un 3 nume : Trag HD si mori 3D, K3nt 0r1g1nal, OpArSag.

Sper ca te-am ajutat big grin