| bia25 a întrebat:

Cum poti vedea un video privat pe youtube sau daca ii privat nu-l poti vedea doar cel care l-a postat il poate vedea?
De exemplu am dat dat like pe youtube la un video si am vrut sa ma uit din nou la el dar mi-a zis ca-i privat deci inseamna ca cel care l-am postat l-a facut privat? Dau Funda :*

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Da, cel care a postat videoclipul l-a făcut privat; ori să-l poată vedea doar el, ori doar el şi prietenii lui.