| anonim_4396 a întrebat:

Vad ca vedetele numai inseamna nimic.Voi chiar credeti ca este normal asa ceva? Daca ai fi facut tu melodia lui Bieber 'Love me' si aveai 1 milion de vizionari pe zi chiar crezi ca erai cineva? Nu,imediat putea sa vina unu cu un video cu mai multe tipe dezbracate total,masturbanduse,aratandu-si pasarica, etc.Cam asa se intampla, nimeni numai apreciaza nimic.Lumea vrea sa vada tate,pasarici,funduri bombate,nimic mai mult,ca-m pe aici a juns viata, deci daca vrei sa ai miliarde de vizionari pe youtube poti s-o pui pe una in pasarica goala si gata.De ce e asa? Si in plus,chiar nu vad ce poate vedea un baiat atractiv la sanii unei fete,si baietii pot avea,te ingrasi si gata, viata este foarte stupida.Nimeni numai apreciaza nimic,muzica clasica,eu sunt mort dupa muzica clasica(chiar daca ascult Justin Bieber,TH, RHCP) si cand ii vad pe altii care asculta toata ziua ca nebunii manele si alte genuri de muzica stupida(Korpiklanni de exemplu) imi vine sa ii iau la palme.Nu stiu daca asta a fost o intrebare,dar sunt foarte nervos pe tema asta,poate ca doar am vrut sa imi exprim gandurile,cine stie. Opinia mea e ca mai bine,adica vreau sa spun cel mai bine este sa fii singur,in intuneric,departe de frumusetile naturii, natura nu e deloc tru. :-s

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.De acord.Si care-i problema ta?

| Gogu06 a răspuns:

Asa sunt copiii astia emo, saracii vai steaua lor, tot timpul nefericiti, nu le convine nimic, pentru ei nici natura nu este naturala, e ceva asa. Ignorantilor, dati-va foc. Altii nu au ce manca sau unde sa doarma, pentru aia ce e "tru". Iti da meaicata bani, te imbraca, te trimite la scoala chiar daca esti tamaie. Arunca-te intr-o rapa sa scapam lumea de lesinati ca tine. Auzi tu, "natura nu e deloc tru". Dati-as foc!

| anonim_4396 explică (pentru Gogu06):

Sa imi dai foc? :X Chiar te rog.Wow, de abia astept sa le povestec la toti prietenii mei ce chestii faina o sa mi se intample.:X.A si apropo la scoala nu stiu tu dar eu am numai note de 10, pentru ca desi viata e urata si fara inteles mereu mi-a placut scoala si mereu mi-a placut sa invat, ma cunosti cumva? Eu te cunosc? NU.Te-am insultat vreodata? NU. Mai insultat vreodata? DA.Asta e faza ma kimoto ma,tu esti genul ala de persoana care injura si insulta fara motiv si uite, tu poate ca te-ai uitat la ceea ce au facut aia de la Mondenii si IN puii Mei despre noi tipii emo dar ai grija, iti sugerez sa te uiti pe wiki sa vezi si tu ce inseamna 'emo'.Nui suferim cu adevarat, din cauza unor problema grave pe care le avem, de aia suntem deprimati mereu, nu suntem emo doar ca ne place sa ne taiem cu lama. Daca mi-ar fi placut sa ma tai cu lama nici nu mai asteptam sa ma nasc stai linistit.So shut up roumain noob.

| Gogu06 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia zi-mi si mie problemele alea, desi nici tu nu stii care sunt...

| anonim_4396 explică (pentru Gogu06):

Am sa ti le zic draga kimoto.Poi. 1.In scoala mea toti sunt prietenosi, nimeni nu ma bate.crying 2.Toata lumea e prietenoasa cu noi, nu vrem asta, vrem sa ne urasca.crying 3.Nu ploaua mai deloc, numai soare. 4.Nu avem nimic ascutit in clasa.crying 5. Locuiesc la parter.crying 6.Toate lamele pe care mi le cumpar taie foarte prost.sad 7. O fata ma place dar ia-m zis ca 'nu', eu iubesc numai pentru lame, daca are lame bune acasa.:X 8.Fratemeo imi sterge toate melodiile din pc cu TOKIO HOTEL si CINEMA BIZZARE.crying

| Gogu06 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg