| xxoODarkOoxx a întrebat:

Cum pun bonusuri pe iteme si cum le plusez (mu)

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Pe metin2 de ex, sunt anumite chestii roze si albastre pe care le pui pe un item si apar bonusuri, insa le gasesti mai mult pe metine private precum :
Metin2.Tim sau Metin.Regal, in nici un caz pe metin2.ro
Iar pentru a plusa un item, in oras este un om mare mai negroid in pielea goala cu un cleste un mana, numit fierar, tine apasat pe item si pune-l pe fierar, el va cere o suma de bani, deoare ce nu le face pe gratis, daca ai acea suma, dai pe (da) sau (accept) si gata!
Funda>?