| DarkSour a întrebat:

Cum pun pozele de pe mobil in calculator? Repede ofer funda +vot.Mersi

3 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Pai. prin cablul USB iar daca nu ai acest cablu ai putea descarca pozele printr-un cititor de carduri direct din cardul de memorie. Sper ca te-am ajutat.

| DarkSour explică:

Dar cum le bag ca am cablu dar nu stiu ce trebuie sa fac mai departe explicati-mi va rog

| andreiutza4 a răspuns:

Salut, poti pune pozele cu ajutorul cablului de date sau cu ajutorul unui modem conectat la unitate(ex. bluesoleil).