| DamiPapucii a întrebat:

De unde pot lua un cablu de ala care sa transferi pozele de pe telefon mobil pe calculator?

Răspuns Câştigător
| Biib28 a răspuns:

Îl poţi lua de la orice magazin de telefoane. :*
Fundă?! love struck

9 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Cam din orice magazin de calculatoare sau telefoane sau foto-video (daca e vorba de miniUSB cum au majoritatea telefoanelor).
Sau de pe net: http://goo.gl/Ekxzb
Daca asta e cablul, poti sa-l iei fara probleme ca transportul e gratuit si plata se poate face la livrare.
Succes;)

| Claudiu2011 a răspuns:

De la orice shop mobile.de la orice magazin de telefoane mobile. poti sa ti iei blootheof mai degraba e mai misto. ceri bluthoeof pentru conectarea pc ului la mobil.si poti conecta orice mobil cu blutheoof ul ala e mai smecher asa.nu ti trebuie o gramada de cabluri de date pentru fiecare mobil daca ai mai multe.si costa la fel aproximativ 50 de ron.

| Wihaela a răspuns:

Se numeste cablu de date si il iei de la magazinele Orange, Vodafone si cosmote.

| Reyskate99 a răspuns:

Se numeste titolutilarolator si il gasesti in farmacii si brutarii(laughingdoar glumeam)

| ElShaarawy a răspuns:

Acel cablu se numeste "cablu de date". Poti sa transferi nu numai poze cat si buzica video-uri.Te duci la Orange sau Vodafone si vei intreba daca are cablu de date si cat costa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti la orice magazin de telefoane Vodafone, Orange etc. sau la orice service de telefoane si mai gasesti si pe net scrii pe Google.ro cablu de date pentru telefon si scrii si ce model e telefonul si iti apar o gramada de site-uri de pe care poti sa cumperi cablu de date pentru telefonul tau.

| SmoKKe19 a răspuns:

Se numeste cablu USB si il poti lua de la magazine GSM sau magazine cu produse electronice

| bd a răspuns:

Draga mea, se numeste USB si il poti cumpara de la orice magazin cu accesorii pentru telefoane.

| Corynutza_7691 a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai. De obicei gasesti la magazinele Orange Vodafone cosmote sau electronice.