| xsdasdadsda a întrebat:

Cum pun un video pe youtube filmat cu Camtasia?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are un format pe care youtube-ul nu-l accepta, converteste-l intr-un format pe care sa-l accepte, folosind de ex. programul DVDVideo Soft Free Studio, il descarci de aici:
http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm#.UkR_GdLTzzA
sau cu programul Ultra Video Joiner:
http://www.aone-soft.com/joiner.htm

| xsdasdadsda explică (pentru anonim_4396):

Cum il folosesc
?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xsdasdadsda):

Cum folosesti ce?

| xsdasdadsda explică (pentru anonim_4396):

Programul

| anonim_4396 a răspuns (pentru xsdasdadsda):

Tu-ti bati joc de mine? laughing care program? ca eu ti-am spus despre 2 programe! Google it! Sunt foarte simplu de folosit amandoua! nu am cum sa-ti explic... ce vrei? sa-ti fac eu si videotutorial? cauta pe google "cum se fososeste/utilizeaza dvdvideo soft free studio / ultra vidoe joiner" sau "how to use dvdvideosoft free studio/ ultra video joiner". Numai daca ai 5 ani nu ai reusi sa le folosesti! SUNT EXTREM DE SIMPLEEEEEEEEE!

| xsdasdadsda explică (pentru anonim_4396):

big grin

| xsdasdadsda explică:

Si cum il folosesc?