| RazzyFUnik a întrebat:

Cum rezolv eroarea la xp nou instalat "The system has recovered from a serious error" am reinstalat xp de mai multe ori si apare la fel + ca se restarteaza foarte des ( la ultima instalare isi da restart la 20 sec de la pornire)

1 răspuns:
| rrrp a răspuns:

Ai antivirus? nu cred ca il instalezi de la 0.
ii dai repair sau ceva?
daca vrei sa il instalezi de la 0 trebuie sa formatezi partitia ca daca ii dai repair raman toate cele pe acolo (inclusiv virusii)...

poti sa intri in safe mode sa vezi daca mai face asa...
daca mai face, porneste firewallul daca nu e pornit (o alta solutie ar fi sa scoti cablul de net si sa vezi daca mai face).

dar probabil ca e compromis si ar fi o idee buna sa il pui din nou.
si instaleaza un av bun.