| Fidec a întrebat:

Sall TPU, am o problema la pc. Din cand in cand [ o data la 3 zile] mi se restarteaza pc si imi apare aceasta eroare"The system has recovered from a serious error". Mentionez faptul ca nu am niciun virus in pc si nici nu imi apare blue screen [ imaginea albastra ].sad. Stiu ca ar trebui sa formatez pc dar nu exista nicio cale de a rezolva aceasta problema? Funda, mersi frumos!

1 răspuns:
| bogz a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.Ai acumulat multe erori, si eu am avut aceeasi problema si s-a rezolvat.