| Wyorel a întrebat:

Funda! Cand deschid PC-ul sta deschis puti apoi mi se restarteaza si cand se deschide imi apare "The system has recovered from a serious error. " si mai jos "A log of this error has been created". Uneori nici nu apuca sa se deschida ca se restarteaza dinainte si poate se mai restarteaza si dupa aia!
Ce are?

5 răspunsuri:
| Levelstar a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie i-am schimbat windows-ul si apoi mi-a mers. Daca nu stii sa il faci cheama pe cineva care cunosti tu poate stie sa ti-l faca

| KingOfShadow a răspuns:

Probabil c aai umblat in bios verifica daca totul e ok daca nu, baga cd ul de instalare a windowsului inainte de a se deschide pc si reinstaleaza windowsul. daca nici asta, du-te undeva la mecanici te costa in jur de 30 lei

| TheKiller1 a răspuns:

UN singur lucru VIRUSIIIIIIIII sau TTTTUUUU tiai sters windowsu si ai nevoie de alt windows! Funda plz

| Wyorel explică (pentru TheKiller1):

Pai daca il stergeam nu mai mergea de loc.Nu?

| Wyorel explică (pentru TheKiller1):

Pai am dat o data full scan cu Norton care sterge si fisierele temporare ale windows-ului si ale internet explore, doar ca atunci i-am dat si windows registry cleanup.Sa fie de la asta?