| skyYle a întrebat:

Cum Sa Am Ascultatori La Radio

Răspuns Câştigător
| GinGinHan a răspuns:

Am uitat, poti sa intri pe un svr de cs 1.6 sa vorbesti cu ownerul sa iti puna postul de radio in timpul rundelor.

4 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Fa publicitate pe forumuri, facebook, yt

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Un lucru iti zic ca sa ai ascultatori la radio trebuie sa fie popular daca nu este popular cine sa-l asculte.
Cum il faci popular simplu faci reclama, banere si sa faci si o pagina Officiala de Radio ca lumea sa intre pe sait sa documenteze si sa asculte radio in acelasi timp.

| GinGinHan a răspuns:

Frate incearca sa iti faci cat mai multe conturi pe forumuri ( inclusiv Craiova forum ) si iti faci reclama la postul tau de radio, sau, pui afise prin oras, sau, cu jocurile online, intri pe un joc online pe care sunt romani si scrii in chat o reclama...

| GinGinHan a răspuns (pentru GinGinHan):

Am uitat, poti sa intri pe un svr de cs 1.6 sa vorbesti cu ownerul sa iti puna postul de radio in timpul rundelor.

| BunnyRabbit a răspuns:

Faci reclama pe Fb/Mess... simplu
Si de asemenea sa bagi muzica de calitate [ce se asculta] ca sa ramana cei care vin