| anonim_4396 a întrebat:

am un radio pe internet si nu prea am ascultatori imi puteti spune cum pot sa fac ca sa am mai multi ascultatori? sad

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Distribuie-ti radioul pe toate retelele unde ai cont, roaga-ti prietenii sa faca acelasi lucru. Deschide o pagina de Facebook e radioului si ai putea sa postezi si poze ca sa atragi oameni iar linkul radioului sa-i pui la "pinned post". Incearca sa organizezi tot felul de concursuri ca sa atragi public.