| DanuTzCarbon a întrebat:

Cum sa bag un npc cum ar fi Judy sau de skill P si G dar ce xampp trebuie ca nu gaesc folderul usr unde trebuie bagat (cel de unde porneste celelalte foldere ca mai sunt in el >-- citit de pe net) dar nu am in xampp asa ceva deci un xampp bun va rog!

3 răspunsuri:
| MANIU a răspuns:

laughing ma nu ai nevoie de xampp... xampp este pentru a face un site dar daca vrei sa implementezi un npc ai nevoie de filezilla client il poti gasi pe net si sa pui un npc trebuie sa scrii in filezilla /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object... daca te-am ajutat please fundita:X

| FireSou a răspuns:

Nu in xampp mah in filezila...

| BaBy_7703 a răspuns:

Filizila