| anonim_4396 a întrebat:

Impreuna cu un vecin am bagat internet cu ajutorul unui switch. Din switch porneste un fir direct la mine in calculator. Am vazut la anumite foldere ca scrie "shared". Asta inseamna ca el poate vedea ce contine folderul(de ex. filme, muzica, poze etc.) sau poate vedea ce site-uri am accesat eu? Cum pot scapa de chestia cu "sharing"?
Ce site bun stiti pentru a afla viteza la internet?

Răspuns Câştigător
| OSCARtoons a răspuns:

Nu inseamna ca poate vedea el nimic. stai linistit. Verifica-ti aici viteza http://www.speedtest.net.Bafta

2 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Un site la care poti vedea viteza la internet este vitezamea.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica sheruieste internet, sa stii ca este ilegal, proprietarul prins de catre firma furnizoare de internet are dreptul sa rezilieze contractul si sa inchida definitiv serviciul pentru persoana vinovata.
Lamurind astea, el nu are acces la tine decat daca l-ai lasat la calculator si ti-a instalat ceva ce nu sti.
Daca vrei sa elimini acele foldere descarca fisierul de mai jos:
http://dl.transfer.ro/......2638ce.rar
acesta se dezarhiveaza, dublu click pe el apoi, confirma cu Yes apoi cu OK si se elimina acele foldere.
Acesta nu este un program, nu instaleaza nimic, apoi poti sterge eliminati_shared_documents_folder.reg