| 00raluka00 a întrebat:

Cum sa fac bani pe imvu? multe modaliatti vreau... ok papapa va dau funda

Răspuns Câştigător
| Danyelush1 a răspuns:

Intri pe site pe cont dai la credits earn credits si faci optiuni de acolo
poti sa faci cate 500 credite daca transferi de pe myyarbook (dai use myyarbook)
ca sa faci bani pe myyarbook iti faci un cont nou si dai bani pe el la exchange currency si apoi pe contul de imvu pe care joci
poti sa mai votezi pe facebook si iti da 500 sau sa verifici adresa de email...