| Alyn1998 a întrebat:

Cum sa fac sa rulez nfs carbon chiar daca nu am vertex shader

stiu ca trebuie 1.1 pixel shader am dar vertex nu

poate exista vreun program sa sterg din grafice astfel incat sa scap de vertex shader sau daca nu vreo metoda prin care sa pun aceasta functie pe placa mea video

funda + Vot

1 răspuns:
| Y2k a răspuns:

Nu exista vreun program sa stergi din grafica si nu exista nici o metoda sa pui verxexu sau pixelu pe placa. Sfatul meu e sa cumperi o placa video mai performanta si uite aici un link cu cateva http://www.emag.ro/placi_video bft;).:D Funda?