| alinmessi10 a întrebat:

Cum sa scot server'ul care apare mereu in cs? stiti ca apare acolo jos., si cand vreau sa da find servers sau new game imi intra in server..plslove strucklaughingdau funda...happy

Răspuns Câştigător
| VirtualKnight a răspuns:

Trebuie reinstalat cs-ul, mie mi s-a intamplat de 10 ori laughing incearca sa nu mai iei servere la nimereala ca sunt unii dobitoci care vor sa ramai mereu pe serverul lor laughing.

2 răspunsuri:
| CrazyJok3r a răspuns:

Se poate si fara sa instalezi cs-ul dar i-ai dat funda laughing se face asa :intri in folderul cs-ului intri in cstrike apoi resource si deschizi fisierul GameMenu.res cu notepad si stergi alea cu servereul dai exit save intri in cs si merge! Bafta

| Sinistratu a răspuns:

Asa este...Si mie mi s-a intamplat pe xtream cu cs arth...nashpa