| BeTheBestAndFu*kTheRest a întrebat:

Cum scap de key-loger din Pc? se poate fara reformatare? RASPUNS URGENT VA ROG!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate si fara formatare foarte simplu, urmeaza indicatiile:
Pentru asta, rezolvarea este cat se poate de simpla:
Descarca http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe ComboFix
Apoi asigura-te ca ai inchis toate programele care ruleaza (Yahoo Messenger, MozilaFirefox, etc) si ruleaza ComboFix. Te va intreba daca sa inceapa sa curete sistemul.
Confirma cu Yes de fiecare data
Nu-l opri in timp ce scaneaza si dezinfecteaza sistemul. E posibil ca in timpul rularii lui desktop-ul sa dispara, dar nu te ingrijora.

Dupa finalizarea scanarii iti salveaza un notepad in C:\ si am nevoie sa-mi trimiti prin mesaj privat continutul acelui notepad, in el se vede daca ai avut un keylogger dar si alti virusi si daca au fost stersi.

| BeTheBestAndFu*kTheRest explică:

@Critical.nu am inteles eu bine sau tu vrei sa-ti trimit tie? raised eyebrows