| shippuden a întrebat:

Cum schimb modul de dificultate la prince of persia forgotten sand de la easy la medium sau hard, la inceput era la mediu dupa care am ajuns la un nivel cu o usa care nu se deschidea, m-am uitat pe net si am inteles ca trebuie sa dau la lowe difficulty si mi-a mers sa trec nivelu, acum cum dau cum era la inceput la normal difficulty? ca e prea usor asa laughing fundaaa care stie?

6 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

In optiuni trebuie sa poti schimba dificultatea, dar mi se pare ca odata ce ai facut-o usoara nu mai poti sa o cresti.
Sper ca te-am ajutat! big grin

| shippuden explică (pentru Ady100):

La inceput era la normal, dupa am ajuns la o misiune in care aveam un bug si am inteles ca trebuie sa dau la lower difficulty(easy) si acum numai la easy joc, nu pot da cum era la inceput la normal laughing

| Ady100 a răspuns (pentru shippuden):

De obicei in jocuri asa este: odata ce ai scazut dificultatea nu mai poti sa o cresti. Asa e si la Fifa nu poti in timpul meciului sa schimbi dificultatea. Daca stai sa te gandesti e logic ca nu e drept sa bati un boss tare de exemplu dupa ce dai pe easy si dupa ce treci de el dai pe hard din nou nu? laughing)))) Oricum nu cred ca mai poti sa o cresti, cred ca o sa joci pe easy pana la final laughing

| shippuden explică (pentru Ady100):

Stiu asta laughing, da faza e alta era modul normal la inceput dupa care am ajuns la un nivel si mi-o mers sa dau lower difficulty ca sa scap de un bug si acu nu mai pot da cum era la inceput, oricum am terminat jocu laughing prea usor de batut adversarii mai greu la fazele alea de logica si sa te urci pe pereti de apa laughing

| Ady100 a răspuns (pentru shippuden):

Vai ce ma disperau peretii aia de apa, mi-or facut viata un chim laughing)) la un moment dat faceam la batjocura apa in gheata pana reuseam sa urc laughing) Oricum cel mai varza PoP dintre toate, mie Warrior Within mi se pare cel mai reusit big grin Seria Assassin's Creed e noul Prince of Persia!

| shippuden explică (pentru Ady100):

Mie nu mi se pare cel mai naspa, eu zic cai bomba aia din 2008 laughing,nici macar nu putea sa mori, te salva piz/da aia, o fost fain primele serii warrior whitin si two thrones parca erau mai de bad ass happy, oricum si assasin creed e foarte tare, pacat ca nu-mi merge ac 4 sad (merge da am prea mult laglaughing